Červenec 2018

Když se nedaří

13. července 2018 v 19:56 | -L |  Téma týdne
Když se nedaří...
Občas se stane věc, které litujete. Oprava - uděláte věc, protože se samo nic jen tak nestane. Ničí vás to a ještě víc, když víte, že to ublíží někomu druhému. A tak si to necháváte pro sebe s myšlenkou, že to tak bude lepší. Nechcete mu to říct, nechcete mu totiž ublížit. Dusíte to v sobě a přejete si, aby se to nikdy nestalo. Slzy a nic ostatní čas nevrátí.
Jenže karma pořád pracuje a časem vyjde vše ven. Je to ještě víc horší, než jste čekali. Všechno se zničilo. Důvěra, která byla budována měsíce, je pryč. Všechny ty plány do budoucna jsou pryč. Cítíte bolest druhého, to je nejhorší pocit. I kdyby jste se milionkrát omluvili, tak to nestačí a rozhodně to nespraví. Z tohohle vás neomluví, že jste byli opilí, nebo další věci při kterých ztrácíte kontrolu sami nad sebou. Neomluví vás z toho NIC. Nevyplatilo se to, jenom to všechno zničilo.
Nacházíte se v oku hurikánu. Uprostřed...největší práh bolesti. Přemýšlíte, jak můžete žít s pocitem, že jste ublížili někomu, na kom vám nejvíc záleží. Ztrácíte chuť žít. Tak jenom nějak přežíváte.
Pokud jde o vztah, tak hlavně mluvte. Mluvte, mluvte a mluvte. Všechno chce čas.
I ten nejhorší hurikán ustane a na obloze se znovu objeví slunce. Paprsky dopadají na vaše jizvy, které na dále zůstanou. Tohle všechno vás udělalo silnější a už si užíváte ty hezký chvíle. Ten klid po bouři. Jenže nic netrvá věčně.
Ale pokud jde o pravou lásku, tak tu nic nezničí.


S láskou -L


Vítejte!

12. července 2018 v 16:43 Vítejte!
Zdravím a vítám vás na mém blogu.
Myslím, že není důležité, abych se nějak představovala - prostě -L. Nebudu se nějak popisovat, říkat věk a nebo takový. Chci, aby jste to posoudili, podle mých budoucích článků a představovali podle své fantazie.
Blog jsem si založila z důvodu, že strašně ráda píšu, tak by mohlo být dobrý sdílet moje myšlenky s internetem a v bezpečí anonymity. Mezi věci, co dělám ráda patří čtení a trávení času s přítelem.
Tyhle prázdniny mi vyhovují. Tenhle týden u nás není zrovna moc letní počasí a často prší, tak můžu být zalezlá v pokoji s knihou.
Mám pár nápadů, co psát, ale budu ráda, když mi napíšete, co bych podle vás měla psát a co by vás zajímalo.
Úvodní řeči mi moc nejdou, tak už to pro dnešek radši ukončím.Užijte si zbytek dne.


S láskou -L