Když se nedaří

13. července 2018 v 19:56 | -L |  Téma týdne
Když se nedaří...
Občas se stane věc, které litujete. Oprava - uděláte věc, protože se samo nic jen tak nestane. Ničí vás to a ještě víc, když víte, že to ublíží někomu druhému. A tak si to necháváte pro sebe s myšlenkou, že to tak bude lepší. Nechcete mu to říct, nechcete mu totiž ublížit. Dusíte to v sobě a přejete si, aby se to nikdy nestalo. Slzy a nic ostatní čas nevrátí.
Jenže karma pořád pracuje a časem vyjde vše ven. Je to ještě víc horší, než jste čekali. Všechno se zničilo. Důvěra, která byla budována měsíce, je pryč. Všechny ty plány do budoucna jsou pryč. Cítíte bolest druhého, to je nejhorší pocit. I kdyby jste se milionkrát omluvili, tak to nestačí a rozhodně to nespraví. Z tohohle vás neomluví, že jste byli opilí, nebo další věci při kterých ztrácíte kontrolu sami nad sebou. Neomluví vás z toho NIC. Nevyplatilo se to, jenom to všechno zničilo.
Nacházíte se v oku hurikánu. Uprostřed...největší práh bolesti. Přemýšlíte, jak můžete žít s pocitem, že jste ublížili někomu, na kom vám nejvíc záleží. Ztrácíte chuť žít. Tak jenom nějak přežíváte.
Pokud jde o vztah, tak hlavně mluvte. Mluvte, mluvte a mluvte. Všechno chce čas.
I ten nejhorší hurikán ustane a na obloze se znovu objeví slunce. Paprsky dopadají na vaše jizvy, které na dále zůstanou. Tohle všechno vás udělalo silnější a už si užíváte ty hezký chvíle. Ten klid po bouři. Jenže nic netrvá věčně.
Ale pokud jde o pravou lásku, tak tu nic nezničí.


S láskou -L

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama